Education jobs

Hledáte práci ve vzdělání? U nás ji najdete. Přinášíme seznam všech druhů prací ve školství v Celém Jihomoravském kraji i Kraji Vysočina. S ohledem na aktuální krizi jsme navíc doplnili systém o databázi českých učitelů se znalostí ukrajinštiny a také ukrajinských pedagogů, kteří mohou pomoci ukrajinským dětem a studentům s integrací. Hodně štěstí!

Vědět víc
 
 

Nabídka pozic
ve vzdělávání

Podívejte se jaké jsou aktuálně volné pozice v regionu Jihovýchod ve školství. Třeba vám něco padne do oka. Od učitelů po pomocné síly. Hledáte pro vaši školu pracovníka? Svoji nabídku můžete zveřejnit zde.

Zájemci o pozice
ve vzdělávání

Nenašli jste pozici pro vás, ale přesto hledáte na školní půdě? Přidejte se na seznam zájemců o práci. Hledáte pracovníka k vám do školy? Projděte si seznam zájemců a ozvěte se jim.

 

Pomoc Ukrajině

Hybešova 15, 602 00 Brno
+420 543 426 011
podatelna@vim-jmk.cz

Vytváříme jednotnou databázi českých učitelů se znalostí ukrajinštiny a pedagogů z Ukrajiny, kteří by mohli pomoci dětem a mladistvým integrovat se do vzdělávacího procesu České republiky. Učili jste na Ukrajině nebo jste český učitel se znalostí ukrajinštiny? Přidejte se. Školy a školská zařízení vás následně osloví s žádostí o pomoc.

Hledáme nové kolegy do VIM